Teklif Al

SEO Danışmanlığı

Bir web sitesinin arama motorlarında yer alan sıralamasını yükseltebilmek için yapılmakta olan seo çalışmaların tamamı Seo danışmanı  tarafından yönlendirmesi ve site yetkilileri tarafından yapılan düzenlemeler sonucu başarıyı yakalamaktadır. SEO, Seo danışmanlığı oldukça fazla kalemden oluşmakta olan bir çalışma türüdür.  Seo danışmanı hizmeti veren kişiler çok hassas ve teknik bilgilere sahip olmak zorundadır. Seo danışmanı Samet sağlam sayesinde web sitenizin arama sonuçlarında güzel sıralama elde etmesi ve istediğiniz noktaya periyodik olarak çalışarak getirmekteyiz.

Samet Sağlam

Kurumsal seo danışmanı, bir web sitesinin nasıl yükselebileceğinin danışmanlığını yapmaktadır. Çalışmaları, ilerleyişleri, talepleri devamlı bir şekilde yenileyerek en doğru seo çalışması oluşturur. Daha sonra web sitesinin gözle görülür bir şekilde organik yoğunluk yaşamasını bekler. Eğer bu yoğunluk yaşanırsa doğru seo çalışması yapılmıştır. Danışmanlık hizmeti için Samet sağlam size bu hizmeti sağlayabilmektedir.  Senelerdir seo danışmanı olarak sektör içerisinde başarılı işleri ile dikkat çekmiş Samet sağlam web sitenizin ilk sayfada en yüksek sıralarda olabilmesi için doğru danışmanlığı yapabilecek kişidir. Yanlış çalışma sonucunda ne olur, düşüncesine dahi kapılmamanızı edindiği tecrübe ile başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

SEO Danışmanı Görevleri

Seo danışmanı bir web sitesi için ciddi önem taşıyan bir faktördür. Sebebi ise sitelerin arama motorlarında ilk sırada çıkması ve üst sıralarda yerleşmiş olması web sitesi için oldukça önemli bir yoğunluk oluşturmaktadır. Bundan dolayı seo danışmanlığı kolay bir iş değildir. Web sitesi için yazılan yazıların yanlış olması ama seo çalışmasının içeriğinin doğru olmasından kaynaklı web sitesi yine üst sıralarda yer alabilir. Bundan dolayı dikkat edilmesi gerekilen görevler çok önemlidir. Profesyonel seo danışmanı görevleri şu şekildedir;

 • Kaliteli, özgün içerik üretmek.
 • İçerik geliştirmek.
 • Web sitelerinin iyileştirilmesi için doğru önerilerde bulunmak.
 • Anahtar kelime belirlemek.
 • Sitenin yapısını ve içeriğini incelemek.
 • Reklam kampanyaları oluşturmak ve bunları düzenlemek.
 • Rakiplerin Seo çalışmalarını araştırma ve bunları değerlendirmeden geçirmek.
 • Web analitik araçlarını kullanabilmek.

Seo danışmanı görevleri en doğru şekilde yapılırsa web sitesi istediği yükselişi elde edebilecektir. En doğru seo danışmanı Samet sağlam olacaktır. Bütün bu görevleri en başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Web siteniz için doğru bir çalışma oluşmasını istiyorsanız Samet sağlam sizinle.

Samet Sağlam'ın Referansları

Profesyonel Seo Danışmanı Samet Sağlam Sizlere Neler Sunar ?

Profesyonel seo danışmanı konumunda olan kişiler genel olarak geniş hizmet ile web sitesini her zaman ilk sayfa da yüksek sıralarda tutabilecek kaliteli hizmet verirler. Ana amaçları web sitesinin kullanım yoğunluğunu arttırmaktır ve profesyonel seo danışmanı bu süreci  başarılı bir şekilde yönetir. Profesyonel seo danışmanı Samet sağlam web sitesi sahiplerine tam da isteyebilecekleri geniş hizmeti sağlamaktadır.

 • Alt yapı geliştirme – iyileştirme
 • İçerik üretme – geliştirme
 • Analiz ve raporlama
 • Pr çalışması önerisi
 • SEM ekibi İle koordineli Çalışma
 • Ekip yönetimi

Bu 6 ana başlık uzman seo danışmanı hizmeti içerisinde yer alması gereken ana başlıklardır. İçlerinde oldukça detaylı hizmetler kapsayan bu 6 ana başlık Samet sağlam profesyonel seo danışmanı tarafından en iyi şekilde verilmektedir. Yalnızca hizmet açısından genişlik değil aynı zamanda disiplin, sorumluluk seo danışmanı çalışması için olmazsa olmaz denebilecek iki faktördür. Talep edilen hizmet talep edildiği süre zarfı içerisinde web sitesi sahibine gönderilmelidir. Seo danışmanı çalışması kaliteli bir ilerleme göstermek istiyorsa bu durumda disiplin ve sorumluluk eşliğinde çalışmayı istenilen sürede en kaliteli biçimde vermesi gerekir. Samet sağlam çalışmaları bunları kapsamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Web sitenizin ilgili arama motorlarında kendisi ile alakalı anahtar kelimelerinde  üst sıralar alabilmesi için yapılan çalışmaların bütününe SEO denmektedir. Seo çalışmaları yapılırken edinilen ana amaç çalışma yapılan web sitesinin daha yüksek sıralamalar elde edebilmesini sağlamaktır. Bu ana amaç gerçekleşirse web sitesi organik trafik yoğunluğu kazanıp müşteri ve kullanıcı kitleniz yükselecektir. Seo danışmanı ise web sitenizin hatalarını, analizlerini, kullanıcı deneyimini ve tüm teknik seo tarafında sizi yönlendiren kişiye seo danışmanı denir. Seo danışmanlığı yapan kişilere hem seo danışmanı hem de seo uzmanı unvanları verilmektedir.  Bir işletme düşünelim, işletme medikal ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.  “kaliteli enjektör” ya da “ en iyi medikal malzemeler” gibi arama sorguları gerçekleşmesi durumunda ilk sayfada yer alması seo danışmanı olan kişinin başarılı bir iş gerçekleştirdiğinin direkt kanıtı olacaktır.

Seo danışmanlık hizmeti alan kişi ya da ajansa bağlı olarak değişen durumdur. Samet sağlam tarafından verilen seo danışmanlığı ücretlendirmesi genel olarak;

 • Web sitesinin durumu
 • Sektör
 • Rekabet
 • Anahtar kelime zorluğu
 • Zaman

Faktörleri ile belirlenmektedir. SEO Danışmanlık fiyatları yukarıdaki belirtiğimiz faktörler sonucu Analiz edilip fiyat verilir. Bundan dolayı seo çalışması yapılacak olan web sitesinin sabit seo fiyatlandırması yapmak olmaz yukarıdaki 5 madde ile sizde seo ücretlendirmesi çıkarmakta yardımcı olmaktadır.  Seo danışmanlığı hizmeti almadan önce fiyat araştırması yapmalısınız. Seo danışmanlığı fiyat araştırması işleminiz bittikten sonra ücret belirlenecektir.  

Seo danışmanı olarak hizmet almak istediğiniz kişinin disiplinli, sorumluluk sahibi olup olmadığına bakmanız gerekir. Web sitenizi en iyi şekilde yüksek  sıralara çıkarıp çıkarmadığınıza dikkat etmeli ve bilgisinden çalışmasından emin olmalısınız. Doğru seo çalışması yürütme işlemini gerçekleştirebilecek mi diye dikkat etmelisiniz. Bunlar doğrultusunda seo danışmanı doğru seçilecektir.

Seo danışmanı sektör bazlı çalışma yapmamaktadır. Avukat – doktor – özel hizmet gerektiren sektörler fark etmeksizin web sitesi sahibi olan ve bu web sitesinin organik yoğunluk duymasını isteyen kişiler doğru seo danışmanı eşliğinde düşündüğü ilerlemeyi kendi için oluşturabilir. Yani sektör bazlı hizmet içermemektedir.

Seo danışmanı olmak isteyen kişilerin bir okul ya da resmi diploma sahibi olmasına gerek yoktur. Seo danışmanlığı yapmak isteyenler kendilerinden kaynak almalı ve bu doğrultu da işlerine koyulmalıdır. Zaman içerisinde yapmış oldukları çalışmalar, sektör içerisinde birebir çalışma sağlayarak edinmiş olduğu tecrübeler ve online ortam içerisinde programlar dahilinde edindikleri güncel bilgiler profesyonel seo danışmanı olmayı sağlamaktadır. Eğer kişi kendini geliştirebileceğini, ilerletebileceğini ve başarı sağlayabileceğine eminse seo danışmanı nasıl olunur, sorusunun cevabını bulmuştur.

Seo danışmanı yönlendirmesi doğruluğundan şüphe duyuyorsanız bu durumda internet üzerinden bir seo danışmanına ait bütün bilgileri okuyabilirsiniz. Pek çok kişinin yapmakta olduğu bu iş hakkında internet üzerinde doğru bilgiler yer almaktadır. Burada bulunan bilgiler ve seo danışmanı tarafından edindiğiniz bilgileri kıyaslayabilirsiniz. Bu kıyaslama sonucuna göre emin olma durumunuzu belirlersiniz.

iyi bir seo danışmanı bulabilmek için sektör içerisinde derin araştırma yapmanız gerekir. Her zaman her hizmet için derin araştırmalar gerektiği gibi seo hizmeti içinde aynı durum söz konusudur.  Çevrenizde bu konuda destek almış kişiler varsa onlardan da destek alabilirsiniz. Genel olarak araştırma sonucunda doğru yönlendirmeyi edinmiş olacaksınız.