Gizlilik Politikası

Sametsaglam.net web sayfamız için verilmekte olan bütün servisler ve hizmetler, Barbaros Mahallesi Ihlamur Bulvarı Ağaoğlu My Newwork No:  3/15 Ataşehir – İstanbul adresine kayıtlı olan firmamıza ait olmaktadır.  Firmamız tarafından servis ve hizmetlerin tamamı işletilmektedir.

Firmamız bazı zamanlarda müşterilerine ya da üyelerine kampanya bilgileri vermekte, yeni servisler hakkında tanıtım bilgileri hazırlamakta, promosyon teklifleri gönderebilmektedir. Üyelerimiz bunlar gibi bilgileri almak ya da almamak konusunda her türlü seçimi sametsaglam.net sayfasına üye olurken yapabilir. Daha sonra üye girişi ile hesap bilgileri kısmından bu seçimleri değiştirebilme fırsatları da vardır.

Web sayfamız üzerinden ya da e – posta aracılığı ile gerçekleştirilen onay sürecimiz bulunmaktadır. Üyelerimiz tarafından web sitemize elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, “ üyelik sözleşmesi” ile korunma altına alınmıştır. Bu sözleşmede yer alan amaçlar ya da kapsamlar dışında hiçbir şekilde sözleşme kapsamı dışına çıkılmamakta yani üçüncü bir kişi ile paylaşımı olmamaktadır.

Sistem bazında sorunların tanımlanması ya da verilen hizmet ile alakalı oluşabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların en kısa sürede çözüme kavuşabilmesi için firmamız, üyelerin IP adresini kaydetmektedir. Bu IP adresleri yalnızca yazılı olan durumlar için kullanılmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel olarak tanımlayabilir. Bundan dolayı kapsamlı demografik bilgi toplamak için de yine IP adresi kullanılabilir.

Firmamız üyelik sözleşmesi aracılığıyla belirlenmiş olan amaç ve kapsamların haricinde talep edilen bilgileri kendisi için ya da iş birliği içinde olduğu kişiler için doğrudan pazarlama yapabilmek amacıyla da kullanılmaktadır. Siteye üye olmanız durumunda verdiğiniz kişisel bilgiler sizlere ulaşmamız, temas kurabilmemiz için kullanılmaktadır. Firmamız adına sizden istenen bilgiler ya da kullanıcı açısından sağlanmış olan bilgiler ya da web sayfamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler bazı durumlarda kullanılmaktadır. Bu durumlar üyelik sözleşmesi aracılığıyla belirlenen amaç ve kapsamların haricinde de üyelerin kimlikleri belirtilmeden;

  • İstatistiksel değerlendirmeler
  • Veri tabanı oluşturabilme
  • Pazar araştırmaları

Amacıyla kullanılabilme durumu söz konusudur.

Kredi kartı güvenliği konusunda vermiş / verecek olduğunuz kart bilgilerinizin hiçbir şekilde sistemimizde saklanma durumu söz konusu değildir.  İşlem süresi boyunca güvenli bir web sayfasında bulunmaktasınız. Akabinde ise bilgileriniz zaten güvenli sayfadan kaynaklı bir kaydetme göstermemektedir. Yani Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt tutmamaktadır. Bu konuda size bir adet tüyo verebiliriz. Bir sitenin güvenli olup olmadığını anlayabilmek için tarayıcınızın en alt kısmında yer alan satırda bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi olmalıdır. Bu anahtar / kilit simgesi size güvenli bir sitede olduğunuzu bildirmektedir. O esnada satış için girmiş olduğunuz bilgileriniz işlem sürecine bağlı olarak verdiğiniz talimat yolunda ilerleme gösterir.  Bilgileriniz her şekilde şifrelenir ve korunur.

Online şekilde kredi kartı kullanımı ile oluşturulan siparişlerin bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından üstlenilmiştir. Bu üstlenmeye karşı firmamız Kredi Kartı Dolandırıcılığı olmaması için denetleme sistemi oluşturmuştur. Bundan dolayı alışveriş bilgilerinizin doğruluğundan emin olabilmek için adres ya da telefon bilgilerinizi doğrulamanız gerekmektedir. Bilgilerin doğrulanması için bazen kişiyle temas kurmak gerekebilmektedir.

Sametsaglam.net ile yaptığınız üyelikte gizli bilgiler mutlakla özel aynı zamanda gizli tutulmayı, bunu bir sır saklama sorumluluğunda addetmeyi bunlar sayesinde gizliliğin sağlanması ve sürdürülebilmesi, gizli olan bilginin hepsinin ya da herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini aynı zamanda yetkisiz kullanımı veya üçüncü kişiler tarafından ifşasını önlemek için bütün tedbirleri almayı ve gerekli olan çalışmalar eşliğinde gizlilik politikasına hak ettiği özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Referanslar
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin
Teklif Alın

Profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, teklif almak için bilgilerinizi bırakabilirsiniz.